2024.05.03
péntek

Kikapott a VSK

- 2023-10-26

Elszenvedte első vereségét a VSK Székelyudvarhely férfi kézilabda csapata, a másodosztályos együttes szerdán este Resicabányán egy góllal kapott ki.

A meccs elején vezetett a VSK, az első félidő végén 13–12 volt az eredmény a hazaiak javára, majd a második félidőben és a végjátékban is kiegyenlített játék folyt, a vége 28–27 lett Resicabánya javára. Veresége ellenére a VSK magabiztosan, négypontos előnnyel vezeti a táblázatot. Szintén tegnap még két meccset játszottak, ezek eredményei: Krajovai Universitatea–Nagyszentmiklósi Unirea 30-34 és Fogarasi VSK–Nagyváradi VSK 33-27. Ezzel befejeződtek az alapszakasz odavágói, a visszavágók november második hétvégéjén kezdődnek, a VSK Nagyváradot fogadja.